Талер Леопольда

Атрибуція та оцінка талярів

Талер Леопольда

Непрочитане повідомлення Taler » 31 жовтня 2012, 12:02

І знову я зі своїми питаннями. :D
Попався частий Льова Губатий в доброму (не супер але) стані. Окремно фото, плюс фотки ще з одним талером, який тут вже "світився".
Що скажите по ньому, і яку ціну можна за нього просити (ціну чекають від мене)?
Наперед вдячний за Ваші компетентні думки. ;)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Taler
Адепт
 
Повідомлення: 148
З нами з: 21 червня 2012, 12:49

Re: Талер Леопольда

Непрочитане повідомлення Dorvard » 01 листопада 2012, 10:19

Гарна монетка. Мова, я так розумію, йде тільки за австріяка? Дивився проходи на українських аукціонах, з того можу зробити висновок - просіть якомого більше :-)
Якщо серйозно, зазвичай, відштовхуються від ціни купівлі. Пробуйте 2500-3000 грн. +, а там як пощастить.
Аватар користувача
Dorvard
Адепт
 
Повідомлення: 349
З нами з: 26 липня 2012, 10:51

Re: Талер Леопольда

Непрочитане повідомлення Taler » 01 листопада 2012, 11:28

Вдячний за відповідь, але я купити хочу, а не продати ;-) Вибачте, що не зрозуміло написав. Він іде донусом до Талера Брауншвецг-Люнебург (той що збоку :-) Хочуть продати "в купі", але ціну на нього чекають від мене. Я так розумію, що 300 американських дукатів можна віддати?
Taler
Адепт
 
Повідомлення: 148
З нами з: 21 червня 2012, 12:49

Re: Талер Леопольда

Непрочитане повідомлення Dorvard » 01 листопада 2012, 11:50

Taler написав:Вдячний за відповідь, але я купити хочу, а не продати ;-) Вибачте, що не зрозуміло написав. Він іде донусом до Талера Брауншвецг-Люнебург (той що збоку :-) Хочуть продати "в купі", але ціну на нього чекають від мене. Я так розумію, що 300 американських дукатів можна віддати?


А, то я щось не зрозумів, перепрошую. Плутаюся далі, збоку саксонія, чи ми говоримо про брауншвейг з попередніх тем?
Так пропонуйте за обидва 500-550 та й по всьому :D Чи ціну на саксонію озвучили?
Аватар користувача
Dorvard
Адепт
 
Повідомлення: 349
З нами з: 26 липня 2012, 10:51

Re: Талер Леопольда

Непрочитане повідомлення Taler » 01 листопада 2012, 13:06

Щоб не плутатись, розпишу.
За талер Брауншвецг-Люнебург ще іде невеличкий торг (ціна більш-менш оприділена), а от Леопольд іде як "нагрузка" до нього, але от ціна взагалі ще не озвучена (ні мною ні продавцем), хоча б приблизну ціну до обговорення чекають від мене...
От і питаю, від якої "мінімальної" (але реальної, щоб не розмішити продавця;-) ) ціни можна стратувати торги на купівлю?
Taler
Адепт
 
Повідомлення: 148
З нами з: 21 червня 2012, 12:49

Re: Талер Леопольда

Непрочитане повідомлення Dorvard » 01 листопада 2012, 15:16

Якщо від мінімальної, то від 250-300 дукатів, так як Ви й писали раніше. А там вже, як буде. :D
Відпишитеся, порадіємо за Вас.
Аватар користувача
Dorvard
Адепт
 
Повідомлення: 349
З нами з: 26 липня 2012, 10:51

Re: Талер Леопольда

Непрочитане повідомлення Taler » 07 листопада 2012, 16:15

Не придбав, так як по Брауншвецг-Люнебург не домовились по ціні, а цей йшов як навантаження.
Пошуки продовжуються... ;-)
Taler
Адепт
 
Повідомлення: 148
З нами з: 21 червня 2012, 12:49


Повернутись до Атрибуція та оцінка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей