Зберігання монет

Догляд, зберігання, чистка, опис колекцій. Практичні поради та напрацювання

Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Dorvard » 09 серпня 2012, 11:26

Цікаво, як краще зберігати монетки? Я, до прикладу, користуюся планшетками, і монетки не труться, і не зеленіють. Зручно і гарно виглядає.
У кого як?
Аватар користувача
Dorvard
Адепт
 
Повідомлення: 349
З нами з: 26 липня 2012, 10:51

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення ubik » 28 вересня 2012, 21:58

какое имеет значение место хранения?? ну планшетка или кляйсер- или просто карманы?? главное чтоб удобно в руках крутить было

___________________________________________________________________________________________
теги: кляйсер, альбом для монет
Аватар користувача
ubik
Адепт
 
Повідомлення: 389
З нами з: 11 вересня 2012, 11:51

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення erinaceus » 29 вересня 2012, 14:14

Дуже важливо, як зберігати монети. Найкраще на планшетках, наприклад Leuchtturm. Не окислюються, і всі на виду :) Легко орієнтуватися у колекції. А в альбомі це хіба як носити комусь показувати. Тимчасовий варіант, не більше.

___________________________________________________________________________________________
теги: планшети, планшети для монет, Leuchtturm
Аватар користувача
erinaceus
Адепт
 
Повідомлення: 97
З нами з: 19 вересня 2012, 14:35

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Motosport » 11 жовтня 2012, 15:45

Дійсно, яка різниця, де зберігати монети? Головне, щоб тішило око і був доступ, як то кажуть, до тіла . :D
Аватар користувача
Motosport
Адепт
 
Повідомлення: 128
З нами з: 04 жовтня 2012, 11:46

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення erinaceus » 13 жовтня 2012, 18:06

Ну воно то так, але можна так дозберігатися, що потім не буде на що дивитися :)
Аватар користувача
erinaceus
Адепт
 
Повідомлення: 97
З нами з: 19 вересня 2012, 14:35

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Taler » 17 жовтня 2012, 22:41

Я користуюсь альбомом для монет, які не так цікаво "тримати" в руках, решта завжди під рукою, тобто в шуфляді на шовковому коврику, окремо але завжди легко брати в руки ;-)
Taler
Адепт
 
Повідомлення: 148
З нами з: 21 червня 2012, 12:49

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Dorvard » 18 жовтня 2012, 11:47

Taler написав:Я користуюсь альбомом для монет, які не так цікаво "тримати" в руках, решта завжди під рукою, тобто в шуфляді на шовковому коврику, окремо але завжди легко брати в руки ;-)


О, шовковий коврик це круто. Користувався свого часу планшетками, оббитими червоним оксамитом. Гарний вигляд :D
Аватар користувача
Dorvard
Адепт
 
Повідомлення: 349
З нами з: 26 липня 2012, 10:51

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Taler » 23 жовтня 2012, 16:40

Хм... Червоний оксамит, цікаво, але напевно він гарно "підходить" для красивих золотих монет, думаю срібло "загубиться" на червоному оксамиті, щось блідіше треба для срібла, щоб воно "виділялось". Я для золотих монет (коли вони в мене звявляться :lol: ) Вашу ідею з червоним оксамитом візьму до "уваги". Гарна ідея :roll:
Taler
Адепт
 
Повідомлення: 148
З нами з: 21 червня 2012, 12:49

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення erinaceus » 24 жовтня 2012, 09:51

Так, золото краще виглядає на червоному оксамиті, а срібло, як на мене, на синьому :)
Аватар користувача
erinaceus
Адепт
 
Повідомлення: 97
З нами з: 19 вересня 2012, 14:35

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Dorvard » 24 жовтня 2012, 15:24

Taler написав:Хм... Червоний оксамит, цікаво, але напевно він гарно "підходить" для красивих золотих монет, думаю срібло "загубиться" на червоному оксамиті, щось блідіше треба для срібла, щоб воно "виділялось". Я для золотих монет (коли вони в мене звявляться :lol: ) Вашу ідею з червоним оксамитом візьму до "уваги". Гарна ідея :roll:


До жовтого металу байдужий, хоча, правда Ваша, він на червоному виглядає ефектніше.


erinaceus написав:Так, золото краще виглядає на червоному оксамиті, а срібло, як на мене, на синьому :)


Сині планшетки мої улюблені :D
Думаю, на зеленому срібло б також гарно дивилося.
Аватар користувача
Dorvard
Адепт
 
Повідомлення: 349
З нами з: 26 липня 2012, 10:51

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Landlord » 12 листопада 2012, 19:14

Люди, що збирают такі речі, як талери, як мінімум в меншій чи більшій мірі естети і у них ( тобто у нас колеги) є тяга до прекрасного. Тому де, в чому і яким чином зберігати монети, теж як мінімум потребує уваги. Колекціонування - справа для душі, а значить тут можна бути мега-педантом. Красиво і акуратно зберігати монети, використовувати білі рукавички-це норма, можливо покищо, не у нас, але в Європі.Хіба не заслуговують на таке ставлення монети, один погляд на які піднімає нам настрій і дарує естетичне задоволення?!
На мою думку колір тла для монет, як на золото так і на срібло, кращий варінт, це темно-коричневий, потім темно-зелений і бордовий. Чорний теж так нічого, але все це вже діло смаку кожного.
Landlord
Адепт
 
Повідомлення: 56
З нами з: 16 липня 2012, 14:50

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Ellin2505 » 01 червня 2014, 19:42

Шановні читачі, бачу щось тема про зберігання монет давно не піднімалась.
Цікаво чи хтось зберігае свої колекції в мюнцкабінетах. Багато читав про це.. всі рекомендують і т.д.
Ellin2505
Адепт
 
Повідомлення: 17
З нами з: 28 травня 2013, 15:25

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення ubik » 01 червня 2014, 20:24

Тогда я рекомендовал бы ещё и застраховать этот мюнцкабинет :lol: (так вообще будет по-правильному), а мне (имхо), за редким случаем, дома пока хватало сканов и фоток
Аватар користувача
ubik
Адепт
 
Повідомлення: 389
З нами з: 11 вересня 2012, 11:51

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Dorvard » 04 червня 2014, 22:06

Ellin2505 написав:Шановні читачі, бачу щось тема про зберігання монет давно не піднімалась.
Цікаво чи хтось зберігае свої колекції в мюнцкабінетах. Багато читав про це.. всі рекомендують і т.д.


Популярні британські мюнцкабінети (це якщо займатися монетками "серйозно"), і ще багато хто робить під замовлення у нас, але головне щоб були не з дуба, бо шкодить монетам.

1948:coronet.jpg


Ось ще такі варіанти планшеток. Як на мене, квадратні дивляться цікавіше.
1949:01.jpg


А взагалі то, цікаві речі тримаються в банк.ячейках, а туди не всі мюнцкабінети влазять :D

ubik написав:Тогда я рекомендовал бы ещё и застраховать этот мюнцкабинет :lol: (так вообще будет по-правильному)
у вигляді цілодобового чергування мінімум двох автоматників......
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Dorvard
Адепт
 
Повідомлення: 349
З нами з: 26 липня 2012, 10:51

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення crocione » 27 березня 2016, 21:39

Шановні колеги! Чи можливо такому трапитись, що у дерев'яних боксах Leuchturn (це не реклама) мої любі талерочки за 2-3 роки набрали легенького світло-червоно-коричневого загару. Не тільки в місці контакту з тканиною, але і по полю.
crocione
Адепт
 
Повідомлення: 10
З нами з: 12 квітня 2014, 15:17
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення ubik » 29 березня 2016, 18:49

у меня такое бывает если долго не доставал какие-то вещи ... вполне возможно это просто чисто иллюзорно...(а может свою роль играет, допустим, влажность помещения)
Аватар користувача
ubik
Адепт
 
Повідомлення: 389
З нами з: 11 вересня 2012, 11:51

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Motosport » 03 квітня 2016, 15:02

crocione написав:Шановні колеги! Чи можливо такому трапитись, що у дерев'яних боксах Leuchturn (це не реклама) мої любі талерочки за 2-3 роки набрали легенького світло-червоно-коричневого загару. Не тільки в місці контакту з тканиною, але і по полю.


Це ж чудово, така собі кабінетна патина.
Думаю, справа не в боксах лейхтюрм (вони ж не дубові), а в умовах зберігання.
У мене по паперових конвертиках розкладені.
Аватар користувача
Motosport
Адепт
 
Повідомлення: 128
З нами з: 04 жовтня 2012, 11:46

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення crocione » 27 квітня 2016, 10:05

Шановні колеги, чи хтось має досвід замовлення мюнцкабінету в Украіні, можливо хтось закине контакти. Чи може хтось має досвід співпраці з організацією Peter Nichols coin cabinets з Британіі?
crocione
Адепт
 
Повідомлення: 10
З нами з: 12 квітня 2014, 15:17
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення Dorvard » 03 травня 2016, 23:14

crocione написав:Шановні колеги, чи хтось має досвід замовлення мюнцкабінету в Украіні, можливо хтось закине контакти. Чи може хтось має досвід співпраці з організацією Peter Nichols coin cabinets з Британіі?


Не замовляв, але подобається.
В Україні роблять не гірші, замовив у знайомого майстра на пробу щось типу планшетки, "будем посмотреть" що з того вийде.
Теоретично робиться все, питання лише в ціні :-)
Аватар користувача
Dorvard
Адепт
 
Повідомлення: 349
З нами з: 26 липня 2012, 10:51

Re: Зберігання монет

Непрочитане повідомлення crocione » 28 червня 2016, 18:28

2393:WP_20160628_19_13_45_Pro.jpg

Таки купив своїм красеням хатинку в Британії. Сама дешеве, але дуже творча.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
crocione
Адепт
 
Повідомлення: 10
З нами з: 12 квітня 2014, 15:17
Звідки: Івано-Франківськ

Далі

Повернутись до Нумізматика практична

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей